4 võimalust kihlasõrmuse eest hoolitsemiseks

By | oktoober 15, 2021

Kihlasõrmus on väga oluline sõrmus, kuna see tähistab mesinädalate algust. Peate rõngaste eest hästi hoolitsema, et need pikka aega hea välja näeksid. Siin on mõned viisid selle eest hoolitsemiseks:

Puhastage regulaarselt

Rõnga puhastamiseks peate regulaarselt puhastama naha rõngast, losjoneid ja mustust. Lihtsaim viis selle pesemiseks on leotada seda soojas vees ja õrnas käsipesuvedelikus. Säde saamiseks peaksite seda puhastama pehme hambaharjaga. Harjamisel tuleb olla ettevaatlik, et mitte üle pingutada.

Teine viis puhastamiseks on ammoniaagi ja vee leotamine võrdsetes osades umbes pool tundi. Seda meetodit peaksite kasutama ainult teemantrõngaste puhul, kuna see ei saa ammoniaaki kahjustada. Ammoniaak võib kahjustada teisi metalle, näiteks hõbedat; seetõttu peaksite selle meetodiga puhastamist vältima.

Vältige selle kokkupuudet kõvade kreemidega

Naistel on tavaline meikida. Paljud ei mõista, et meik võib sõrmustele ohtlik olla. Mõnikord võivad meigikemikaalid olla sõrmuse värvimisel väga karmid. Selle vältimiseks on soovitatav vältida sõrmusele meigi tegemist. Samuti peaksite vältima sõrmusega maja või riiete pesemist.

Külastage oma juveliiri

Juveliir kontrollib teie sõrmust ja parandab võimalikud vead. Üks asi, mida juveliir teeb, on sätte parandamine nii, et teemant ei lahkuks ega läheks kaduma. Juveliir puhastab teie sõrmuse professionaalselt teie eest. Turvalisuse huvides peaksite juveliiri külastama vähemalt kaks korda aastas.

Salvesta korralikult

Rõngast tuleks korralikult hoida, et kaitsta seda kriimustuste ja mõlkide eest. Kui eemaldate rõnga, asetage see kohta, kus see ei saa kukkuda ega alla libiseda. Kui teile meeldib seda sageli eemaldada, peaksite mõtlema selle ohutule ostmisele.

Hoiustamisel peaksite alati veenduma, et hoiate seda üksi, sest rohkem kui ühe rõnga hoidmine suurendab kokkupõrke ja rõnga kahjustamise ohtu.

Järeldus

Siin on mõned viisid, kuidas oma kihlasõrmuse eest hoolitseda. Sa peaksid seda ostma mainekas kaupluses pikka aega ja särama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga