5 näpunäidet meeste kuldsõrmuse valimiseks

By | oktoober 14, 2021

See inimene võib olla turul, et osta oma kallimale kuld- või teemantrõngaid, üllatada neid sünnipäeval või kihlusel. Sarnaselt kuld- või teemantrõngastega tüdrukute väljapakutud meestele võivad naised sama teha või kinkida oma kallimale igal ajal. Tõde on see, et teemantkäevõrude ja -rõngaste kingitus ei vaja vabandust. See võib olla ka juhuslik kingitus, et näidata, kui väga ta sind armastab ja kui palju ta hoolib. Kuid selleks, et sõrmus meeldiks ja kingisaaja oleks rahul, tuleb arvestada mitme asjaga.

Kuldse valiku juhend või teemant sõrmus meestele

  1. Eelarvestamine: Kuna kuld ja teemant on kallid metallid, tuleb enne kogude uurimist määratleda eelarve piir. Müügijuhid on tuntud oma suure müügi poolest ja inimesed saavad väga hilja aru, et eelarve on ületatud. Seetõttu oleks kõige parem seda summat silmas pidada ja sellest kinni pidada, et kingitus oleks annetajatele ja saajatele meeldiv.
  2. Kivi ostmine eraldi: Võimalik, et see inimene soovib osta kuldsõrmuse ja asetada sellele teemant vastavalt erinõuetele. See on; isikupärase sõrmuse omamine näitaks huvi, sihikindlust ja armastust, mille olete selle vastu pannud. Sellisel juhul oleks parem omada parema lõike ja kõrgema värviga teemanti, kuid vähese selgusega. Kivi tuleb vaadata juveliiri suurendusklaasiga, vastasel juhul tuleb leida võimalikke vigu või kandeid, mis on peaaegu nähtamatud.
  3. Seade valimine: Valikuid on palju, alates lihtsatest individuaalsetest seadetest kuni vesimärkideni ja lõpetades keerukamate sätetega koos muude lisakividega seadetega. Samuti saab valida kuldse, roosa või valge kulla, titaani või plaatina.
  4. Helina stiili valimine: Mida tuleks talle osta? Kas see tundub vintage, kaasaegne ja stiilne või täpne? Parim on sõrmus osta kauplustest, mis pakub vahetusi, isegi kui see on pärast ostmist vältimatutel põhjustel sobimatu.
  5. Tema sõrmuse suurust esindav: See on oluline, sest tema sõrmuse suurust on raske teada saada, kahjustamata selles üllatuse elementi. Suuruse suurel poolel on palju targem eksida. Kui ta kannab sõrmust, võib selle peitmine ja juveliiri juurde viimine aidata tal leida õige suurus ilma tema teadmata. Enamiku rõngaste suurust saab muuta. Abiks võib olla juveliiride suuruse muutmise poliitika nõudmine.

Kui järgite ülaltoodud näpunäiteid hoolikalt, võib see inimene aidata teil valida kõige sobivama sõrmuse, mis võib teie stiili, välimust ja isikupära parandada.

Igal juhul on enne kulla- või teemantsõrmuste ostmist väga oluline, et inimesed saaksid paremini aru, mida teha ja vältida, et seda õigesti teha.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga