Sümbolism ja sõrmuse jõud eepilises fantaasias

Sõrmus on vaid väike metallitükk, kuid see on üks tugevamaid ja edukamaid sümboleid, mida fantaasiakirjutamisel kasutatakse. Miks kasutatakse sõrmust nii sageli sümbolina ja mida see tegelikult tähendab? Fantaasiasarjas Toomase lepingu kroonikad peategelane (Thomas Covenant) kannab valgest kullast pulmapaela. Ta siseneb kummalisse maailma, kus valge kuld on haruldane mineraal, millel on erakordne maagiline jõud. Kuid sõrmus… Read More »

Oris TT2 Williams F1 Day Date kella ülevaade

Oris on tuntud suurepäraste käekellade valmistamise poolest konkurentidest madalama hinnaga. Kell TT2 Williams F1 Day Date pole erand. Orise eesmärk oli meenutada Williamsi BMW F1 võidusõidumeeskonnale antud toetust. Oris Williamsi F1 kella teravad jooned peegeldavad tõeliselt tehniliselt tipptasemel spordiala vaimu. Oris TT2 Williams F1 Day Date Watchil on palju funktsioone, mida Orise kellalt ootate; roostevabast… Read More »

Premeeri end kaalu langetamise eest kõhurõngaga

Kaalu kaotamine on raske töö ja toob kaasa suurema eitamise, kui enamik meist naudib. Kui otsustate kilosid kaotada, tundub pingutuse lõppedes, et teid ootab tasu. Nendel päevadel on lihtsam üle saada, kui eelistate maitsvat maiust võtta. Kõhurõngas on suurepärane võimalus näidata oma rasket tööd ja vabaneda tehtud kilodest (ja mittetoidust). Kaalu kaotamine on palju raskem… Read More »

Mõelge kaks korda selle kollase teemandiga kihlasõrmuse peale – siin on põhjus

Tavainimene võib kollast teemanti vaadata ja seda koledaks pidada, kuid tõeliste ekspertide jaoks on kollane teemantsõrmus elegantse elegantsi ülim. Tegelikult on naturaalset värvi kollased teemandid nii haruldased, et enamik juveliiridest pole neid kunagi näinud! Kuid asjaolu, et kollaseid teemante peetakse väga haruldaseks, ei ole piisav põhjus kaaluda kollaste teemantide ostmist kihlasõrmusena. Loe, miks… Enamik sellest… Read More »

Ring ümber Haumea: Pluuto eriline naaber

Kaugel meie tähe tulest ja meie vaate eest hästi peidetud igavese päikeseloojangu kauges piirkonnas on jäävöö ja külmunud objektid. Neptuun – meie Päikesele tuntud kõige olulisem planeet –, see kummaline jääst ja kivist koosnev objekt, tantsib pimedas sügavsinise, vöödilise ja hiiglasliku jääplaneedi orbiidi taga. Seda kaugemat piirkonda nimetatakse trans-neptuuni vööSee on ka koduks salapärasele kääbusplaneetide… Read More »

5 populaarset kihlasõrmuse stiili

Ideaalse kihlasõrmuse valimisel on oluline leida disain, mis sobiks riietuse isiksuse ja elustiiliga. Need peaksid olema ka tegur, mida tuleb igapäevases tegevuses arvestada, et tagada sõrmuse igapäevane kulumine. Vaatame mõnda kõige populaarsemat valikut: Klassikaline ja elegantne Üks traditsioonilisemaid stiile on klassikaline soolo, mis näitab väga tõhusalt teemandikomplekti keskel. Üksikud teemantsõrmused on tavaliselt kõige populaarsemad. See… Read More »

Mis on sõrmuse suurus ja miks seda laetakse?

Mõned Interneti veebisaidid pakuvad rõngaid, kuid need ei maini kunagi sõrmuse suurust! Nad ei paku teile võimalust sõrmust mõõta ega anna teile soovitusi selle kohta, kuidas seda teha, kuna mobiiltelefonimüüja nõuab ilma probleemideta kõrgemat klienditeenindust kui ta soovib. Kui küsite näiteks teemantsõrmust ja suurust pole valida, ei tea te tõesti, kas saadud sõrmus sobib teie… Read More »

Atlantise sõrmus

Atlantis on salapärane ja imeline eufooriliste lainete ring, mis kaitseb kasutajat kurjade jõudude, negatiivsete nõiduste ja atmosfääride eest. See edendab õnne ja parandab intuitiivseid oskusi. Selle kujundus koosneb ristkülikust, võrdkülgsetest kolmnurkadest, kuldsetest keskmistest ja ruutudest. Need sümbolid tähistavad valgust, liikumist, “kolmainsust”, minevikku, olevikku ja tulevikku, Siriuse ühendust, korda ja ühtsust, elutuld ja palju muud. On… Read More »

Timex ja Pulsar kellad hoiavad Ameerikaga aega

Kuulus reklaamlause, mis nüüd lakkub ja järgneb, on aidanud Timexi kaubamärgil toota usaldusväärseid ja stiilseid kellasid, mis annavad sellele ülemaailmse kuulsuse, mis on samuti väga odavad. John Cameron Swayze sai populaarseks teletegelaseks viiekümnendatel ja seitsmekümnendate alguses. Uuenduslik kampaania tuli televisioonile kui reklaamivahendile, mis suurendas meeleavalduse tugevust. Publik testis Timexi võimeid, samal ajal kui teda pakuti… Read More »

Põhilised värisemisrõnga liigutused ja trikid (AKA juturõngas)

Jitter Ring on paljude teiste nimede seas tuntud ka kui Juturõngas! Hoidke metallrõngast kinni ja lööge väiksemaid värvilisi kettaid. Kui rõngas pöörleb, hakkavad kettad üha kiiremini pöörlema, täpselt nagu mini-güroskoobid! Esialgu on väljakutseks hoida kõik kettad pöörlemas, siis on palju nippe ja harjutusi, mida meisterdada! Kuidas see töötab? (Siit tuleb väike teadus!) Värinav rõngas on… Read More »