Abielus teise kihlasõrmuse protokoll

By | oktoober 14, 2021

Pulmad on eriline aeg paarile, kes on armunud ja valmis ühist elu alustama. Teised pulmad on muutunud sama tavaliseks kui esimesed pulmad. Abielu etiketis on palju erinevusi esimese ja teise abielu vahel. Üks erinevus on kihlasõrmus. Teise pulma planeerimisel on oluline arvestada teise abielusõrmuse protokolliga.

Teised abielusõrmused ei pea olema valed. Teised abielud on tavaliselt paaride kooselu tulemus, nii et iga partner tunneb teist üsna hästi, näiteks meeldib ja ei meeldi. Kuna teine ​​abielu sõlmitakse tavaliselt vanemate paaride vahel, on tõenäoline, et nad arutavad, millist sõrmust nad eelistavad. Pruut arutab sageli, mis tüüpi sõrmus talle meeldib ja millised sõrmused sobivad. Paaril on oluline valida midagi sarnast oma esimesele abielule. Pealegi mõistavad paarid küpsemaks saades, et neil on kihlasõrmuse ostmisel tundlikkus ja arusaam, mida nad saavad endale lubada. Kui naine soovib üllatuda, isegi kui see on tema teine ​​pulm, rääkige sõprade ja perega, millist sõrmust ta eelistaks.

Üks võimalus tagada, et kihlasõrmus ei sarnane eelmisega, on valida esimesest suurepärasem teemant. Sära ja sära määravad teemandi ilu. Teemant peab olema kvaliteetne ja hästi lõigatud. Võimalik on hankida ka mõni muu rõngas kui eelmine, samuti teistsugune seade. Võib saada kuld- või plaatinabändi või isiklikult kujundatud bändi. Lint peab olema valmistatud samast väärismetallist kui kihlasõrmus, nii et need täiendavad üksteist. Kui pruudil oli eelmine kihlasõrmus, võis ta rõnga külge kinnitada teise kivi, näiteks teemandi keset safiiri. Ehtsuse saavutamiseks peaks igal teemandil olema hinne ja sõltumatustunnistus. Bränditud teemant tähendab, et ettevõte vastab kõrgetele kvaliteedistandarditele.

Teise pulma planeerimine võib olla sama romantiline ja põnev kui esimene pulm. Teist korda hindavad pruut ja peigmees sõrmuse peenemat ja elegantsemat stiili. Sageli eelistavad nad aga suuremaid ja säravamaid teemantsõrmuseid. Nad saavad suurema ja parema sõrmuse kui esimese pulma puhul.

Kui keegi on noor ja hakkab esimest korda elus abielluma, on eelarved kitsad, vältides seda kummalist unistuste pulmi. Kui ta teist korda abiellub, on see elus uus algus; seekord on aga rohkem raha, et võimaldada suuremat paindlikkust. Erilisel pulmapäeval jagate oma rõõmu ja armastust pere ja sõpradega. Unistuste kihlasõrmuse kandmine võib sündmuse veelgi meeldejäävamaks muuta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga