Kihlasõrmuste populaarsed stiilid

By | oktoober 14, 2021

Teie sõrmuse stiil on kihlasõrmuse ostmise üks olulisemaid osi. Teie kallis teemantsõrmus väljendab teie isiklikku või teie partneri stiili. Klassikaline, kaasaegne, vintage või midagi täiesti eksperimentaalset ja ainulaadset – valida on nii palju värve, seadeid ja konstruktsioone! Siin on meie südamega kõige populaarsemad sõrmuste stiilid!

Individuaalne kihlasõrmus

See on kõige populaarsem kihlasõrmuste stiil. Sellel klassikalisel kujundusel on üks kivi, enamasti teemant, mis on valmistatud neljast või kuuest punktist lihtsas plaatina- või kuldribas. Pasjanssid on elegantsed, minimalistlikud ja ajatu ning nende lihtsus on see, mis müüb! Kuigi need sõrmused on väga minimaalsed ja klassikalised, saate väikseid detaile vastavalt oma eelistustele ja eelarvele muuta. Mõned seavad suhteliselt väiksema teemandi kitsamasse riba, mis näeb välja pigem teemant, samas kui teised kasutavad paksemate ribade abil detailide, näiteks graveeringute lisamiseks.

Halo kihlasõrmus

Halo rõngal on keskne kivi, mida ümbritsevad teised väikesed teemandid, mis annab sellele suurepärase ja jumaliku ilme. Väiksemad teemandid annavad suurema ja silmapaistvama keskkivi. Traditsiooniline halo -rõngas on kaasaegne soolo -jutt. Kuid aastate jooksul on inimesed olnud halo loomisega väga loomingulised; mõnel on pirnikujulised või ovaalsed teemandid, kandilised kivid või värvilised vääriskivid, näiteks sinised või rubiinsafiirid.

Kolm kivist kihlasõrmust

Kolmel kivirõngal on keskne teemant, mille mõlemal küljel on kaks sarnast teemanti. Tundub, et kolmel kivil on suur sentimentaalne väärtus, sest need kujutavad suhte minevikku, olevikku ja tulevikku. Printsess ja ümmarguse lõikega teemandid on kolme kivirõnga keskel asuva kivi jaoks kõige populaarsemad valikud. Teemandid mõlemal küljel on ligikaudu pool karaadi kaalust kesksest teemandist. tavaliselt võivad teemandid olla kivikomplektid, korvikomplektid või silmakomplektid.

Kivi kihlasõrmus

Külgkivist rõngaste keskel on teemant, mõlemal küljel on kaks väiksemat või enamat teemanti. Külgkivist rõngad näevad lisateemantide tõttu heledamad ja heledamad ning keskmine kivi muudab need eristuvamaks, suuremaks ja heledamaks!

Jagatud varrega kihlasõrmus

Lõhestatud rõngasel on riba, mis lõheneb, kui jõuab keskkivini. Need on üks kaasaegsemaid kihlasõrmuste stiile. See kaasamisstiil on kena valik poolpikkade teemantide, näiteks pirni, ovaali ja markiisi jaoks, kuna see aitab teemanti visuaalselt tasakaalustada. Nendel lõhestatud rõngasrõngastel võib bändis olla ka sillutisteemante, et need näeksid suurepärased ja säravad välja! Halo võib sisestada ka lõhestamisrõngasse.

Pruudi komplektid

Pruutide või peigmeeste komplekt moodustab kihlasõrmuse ja pulmabändi, mis täiendavad ja on üksteisega üsna kooskõlas. Pulma- ja kihlasõrmuseid võib eraldi ostes olla raske sobitada, eriti kui sõrmus on üks või keeruline. Tänu pruutide komplektile on kaks rõngast ideaalselt ühendatud. Lisaks kooskõlastatakse pruutide komplekt tavaliselt ka peigmehe abielusõrmusega.

Olete elukaaslase valimisel juba õige valiku teinud; loodame, et leiate ka ideaalse sõrmuse!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga