Kuidas peituda kihlasõrmuse ja ehete kaotamise eest

By | oktoober 14, 2021

Võib -olla lugesite John Drennanit ja Briti paari Daniella Anthonyt, kes külastasid reedel, 30. novembril 2018 NY City Central Parkis.

John kasutas erilist võimalust paluda Daniellal temaga abielluda. Pärast emotsionaalset küsimust kinkis ta Daniellale väärtusliku teemantsõrmuse.

Siis juhtus mõeldamatu: sõrmus libises Daniella sõrmelt maha ja kukkus metroovõrku.

Tundub, et kadunud sõrmust ei päästnud miski – isegi paludes abi NY politseijaoskonnalt!

Peagi tagasi kodumaale lennates kaotasid John ja Daniella lootuse ning unustasid politseile kontaktandmed edastada.

Pärast väärisringi päästmist üritasid NY parimad välja pääseda. Sotsiaalmeediasse minnes palusid nad inimeste abi sõrmuse omanike leidmisel. Nende viljad kandsid vilja: John ja Daniella said väärtuslikust avastusest teada, samal ajal kui nad kiitsid neid, kes jõustasid seadusi, mis ei loobunud otsingutest, mis neile nii palju tähendasid.

Ka sinistes toonides mehed tundusid õnneliku lõpu üle õnnelikud, kuigi nad andsid nõu: olge metroovõrkude osas ettevaatlik!

Kindlustusspetsialistid annavad sellel teemal täiendavat nõu.

• Vaadake üle oma kodu või üürniku kindlustuspoliis, et näha, kas teie vääris -ehted on piisavalt kaetud. Küsige nõu oma kindlustusspetsialistilt ja kas teil on parem isemajandav kindlustus.

• Säilitage maksetõendid, näiteks kviitungid ja arved, dokumenteerides ehete omandiõiguse, mis hõlbustab kindlustusnõuete esitamist.

• Pildistage oma ehteid ja salvestage need digitaalsele failile ja paberile, et hõlbustada kindlustusnõudeid.

• Samuti peate saama ehtedelt professionaali hinnangu, et saaksite ehete praegust väärtust kontrollida.

• Parandage parandamist vajavad ehted nii, et need ei libiseks üle teie.

• Kui otsustate oma ehteid mitte kanda, on parem asetada need lukustatud kohta, mis ei ole teistega piiratud, näiteks pangahoidlasse või kodu turvakasti.

• Jälgi, et sa ei paneks ehteid reisil olles kunagi kohvrisse. Pange ehted selga, mida soovite kaasa võtta, ja pange teised pingile või peidetud kodusseifi.

Ärge unustage rääkida sõltumatu kindlustusagentuuri spetsialistidega, et saada lisateavet seotud kaitsepoliitikate ja hindamiste kohta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga