Meeste käekellad – hankige ideaalne kingitus

By | oktoober 15, 2021

Kellad on üks väheseid asju, mille pärast mehed on kinnisideeks. See on täiendus, mida nad tõesti näitavad. Seetõttu on nad valmis kulutama igale kvaliteetsele ostule. Hea aja jutustaja teeb mehele suurepärase kingituse. Meeste käekellade ostmisel tuleb aga arvestada paljude teguritega.

Milline on tema elu?

Teie valitud käekell peaks teie elustiiliga hästi kokku sobima. Raske varustusega tegelevad mehed vajavad kella, mis peab vastu nende töö kulumisele. Meeste nahast randmekellad on kõige vastupidavamad. Roostevabast terasest rihmad peavad ka kauem vastu. Spordifännid eelistavad käekella, millel on lisafunktsioonid, nagu kauguse mõõtmine, digitaalsed ekraanid, pulss, veekindlad funktsioonid jne.

Paljud mehed eelistavad tööks ja mängimiseks eraldi kellasid; metallist viimistlus igapäevaseks kasutamiseks ja klassikaline versioon nahast rihmast korrapärasteks puhkudeks.

Näo suurus

Enamiku meeste kellade marker on kõrgem kui naiste. Suurus peaks olema proportsionaalne randme suurusega. Standardsuuruses näod näevad välja väga naiselikud. Nii saate valida suuremaid. 34-40 mm marker sobib õhukeste randmetega meestele koos suurema 46 mm sihverplaadiga, et kujundada vastupidavaid randmepaelu. Marker määrab, kui paks see on.

Kvarts või automaat

Kella juhtimiseks on kaks mehhanismi: kvarts ja automaatne. Esimene kasutab ostsillaatori reguleerimiseks kvartskristalli ja seda toidab aku. Kvartsliigutustega käekella ei pea käsitsi kerima. Teine on automaatne kaliiber. Käe randme liigutamine ventileerib ja tugevdab kella peavedru. Kvartskellad on täpsemad kui automaatsed kellad. Samuti on olemas mehaanilised kellad ja pendlit tuleb käsitsi pöörata.

Analoog või digitaalne

Digitaalkelladel on LCD- ja LED -markerid; nad näitavad aega numbrilises vormingus. Meeste analoogkellad on teie traditsioonilised kellad. Neil on käsi tundideks ja minutiteks ning numbrite ja rooma numbritega markerid.

Värvid

Must, pruun ja pruun on meestele kõige sobivamad värvid. Hõbeda, kulla ja plaatinaga kaetud kellad näevad välja mehelikud, kuid need on lihtsalt riided. Nad sobivad hästi kleidisärkide ja pööretega. Heledad värvid nagu punane, sinine, roosa ei meeldi meestele.

Lisatud funktsioonid

Muud funktsioonid, mida saate otsida. Nemad on:

• Peatage Kellad

• Integreeritud GPS

• Tagastage loendur

• Pulsikell

• Kalender

• Temperatuuri salvestajad

• Kõrguse ja loodete tsükli reporterid

Hind

Hind on meeste meeste käekellade valimisel samuti oluline tegur. Brändid, materjalid ja kujundused mõjutavad hinda. Kvartskellad on odavamad kui automaatsed mudelid. Vintage kellad maksavad ka rohkem.

Lisaks kõigi nende aspektide kaalumisele peaksite pöörama erilist tähelepanu sellele, kust käekella ostate. Turg on täis võltsitud kellasid; tipptasemel kaubamärkide jäljendused. Seetõttu ostke ainult usaldusväärselt edasimüüjalt.

Eelkõige ostke nägus funktsionaalne kell, mida saate mugavalt osta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga