Minu puusõrmuse kael

By | oktoober 14, 2021

Ma hakkan välja nägema kaldu, kellel on rippuv topeltlõug, ”tunnistas Nicolas end peeglist vaadates. Kuigi ta oli enda vastu aus, pööras ta pea kuklasse, et vaadata vanaduse laastamist. Olgu, see oli keskealine, kuid märgid olid olemas.

Võib -olla peaksin hakkama kaelakee rõngaid loendama nagu sina puu otsas, et näha, kui vana ma olen. Nicol nägi hea välja ja oigas.

Kui vähegi tahtis, läks poodi. Nad nimetasid seda jaemüügiteraapiaks, kuid nüüd tundus see jaemüügipiinamisena.

Mitte kõik pluusid ja kleidid, mida ta hommikul vara selga proovis, ei näidanud talle head eelist rinnast peani. Ta läks järgmisel kuul poodi, et leida oma õetütre pulmas riietus ja kõik riided, mida ta proovis, näitasid tema vanust.

Mäletan, kui mul olid teravad rinnad, topeltlõug, kaelakee, rippuvad silmalaugud, must sõrmus või kott silmade all ja polnud vaja juukseid värvida. Vaata nüüd mind. Olen nelikümmend üheksa aastat vana ja näen välja sada nelikümmend üheksa.

Nikol tegi iga päev trenni ja sõi ainult tervislikku toitu. Kas ma ei näeks välja palju noorem, kui oleksin oma tervise eest nii hästi hoolt kandnud? Mis mõtet on end näljutada ja iga päev trenni teha, mis teeb mulle haiget, kui olen veel vana?

Ta ei pidanud kaalust alla võtma, aitäh. Ta sobis endiselt kuue suurusega, mida ta keskkoolis kandis. Muidugi teadis ta, et need riided lähevad nüüd rumalaks. Probleem oli tema kätes. Neid ei saanud kuidagi maskeerida.

Nicol meenutas mõne aasta tagust teleintervjuud. Esiplaan, mida nägite, oli lai naeratus, kena jalg, see noor naine, ilusa pildiga, seljas lühike seelik, mis läks kaamera juurde. Operaator oli suurepärane. Intervjuu ajal jätkas ta seda näost. Nüüd, tagantjärele vaadates, pidi tal olema nädal korda näo tõstmine, näidates kätele selgelt oma vanust. Kuna kleidil oli kõrge krae, ei olnud kaelakee rõngaid näha, kuid käed näitasid, et ta on vähemalt seitsekümmend aastat vana. Intervjuu ajal hoidis ta naeratava kirurgilise näoga kaamerat enda ees ja suurendas seda kohe vana pärgamenti, edasi -tagasi, näost näkku ja seejärel käte külge.

Näidake. Ma ei lase emal loodusel seda sõda võita. Tõenäoliselt pean seda palaval suvel naeruväärseks, aga pulmadeks kannan kraega kleiti.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga