Privaatsusreeglite leht

Experimental PTE Co., Ltd teab, et te hoolite sellest, kuidas seda kasutatakse ja edastab teie kohta teavet, ja me hindame teie usaldust, et me teeme seda hoolikalt ja targalt. Külastades Pte Experimental Ltd, nõustute käesolevas privaatsusteatises kirjeldatud reeglitega.

See on selle eksperimentaalse PTE CO veebisaidi privaatsusavaldus., Ltd ja haldab experimental CO., Ltd ja reguleerib kasutajate privaatsust, kes otsustavad seda kasutada.

Poliitika määratleb erinevad valdkonnad, kus kasutaja privaatsust mõjutab, ning määratleb kasutajate, veebisaidi ja veebisaitide omanike kohustused ja nõuded. Lisaks sellele, kuidas see veebisait töötleb, salvestab ja kaitseb kasutaja andmeid ja teavet, kirjeldatakse üksikasjalikult ka selles poliitikas.

Experimental Pte Ltd on pühendunud teie privaatsuse kaitsmisele. Kui me palume teil anda teatud teavet, millega saab kindlaks teha, kui kasutate seda veebisaiti, võite olla kindel, et seda kasutatakse ainult kooskõlas käesoleva privaatsuspoliitika.

Eksperimentaalne ETP võib seda poliitikat aeg-ajalt muuta, värskendades seda lehte. Te peaksite seda lehte aeg-ajalt kontrollima, et veenduda, et olete muudatustega rahul. See poliitika jõustub 2018. aasta mais.

Mida me kogume

Me võime koguda järgmist teavet:

  • nimi ja ametinimetus
  • kontaktandmed, sealhulgas e-posti aadress
  • demograafiline teave, näiteks postiindeks, eelistused ja huvid
  • Muu teave, mis on seotud klientide uuringute ja / või pakkumistega

Mida me kogutava teabega teeme

Me vajame seda teavet, et mõista teie vajadusi ja pakkuda teile parimat teenust ja eelkõige järgmistel põhjustel:

  • Sisemine arvestuse pidamine.

• Me võime seda teavet kasutada oma toodete ja teenuste täiustamiseks.

  • Me võime perioodiliselt saata reklaami e-kirju uute toodete, eripakkumiste või muu teabe kohta, mida me arvame, et võite olla huvitatud teie esitatud e-posti aadressi kasutamisest.
  • Aeg-ajalt võime kasutada teie teavet, et teiega turu-uuringute eesmärgil ühendust võtta. Me võime teiega ühendust võtta e-posti, telefoni, faksi või posti teel. Me võime seda teavet kasutada veebisaidi isikupärastamiseks vastavalt teie huvidele.

Turvalisus

Püüame tagada teie teabe turvalisuse. Selleks, et vältida volitamata juurdepääsu või teabe avalikustamist, oleme kehtestanud asjakohased füüsilised, elektroonilised ja juhtimisprotseduurid, et kaitsta ja kaitsta teavet, mida me kogume internetis.

Abi Saamiseks

Kui teil on küsimusi kogemusliku Pte Ltd privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust e-posti või telefoni teel: info@experiential.sg või +(65) 6241 9834.