Saadaval on 5 näpunäidet täiusliku teemantsete kihlasõrmuste leidmiseks

By | oktoober 14, 2021

Kas olete valmis küsimuse oma kallimale saatma? Palju õnne! Pärast pikka ootamist on teie ellu lõpuks jõudnud see, et teil on lõpuks käes kauaoodatud hetk.

Kuidas peaksite endalt küsima, et ostaksite kihlumiseks parima teemantsõrmuse? Ärge muretsege! Meil on teid kaetud. Allpool on loetletud viis kõige kasulikumat näpunäidet, mida ideaalse sõrmuse ostmisel arvestada. Pealegi, “ÜKS“Ta ootab tabamist. Väljumiseks peate alustama jahiretkega.

  1. Määrake eelarve – Kihlasõrmuse ostmine on üks olulisemaid näpunäiteid, mis mängib olulist rolli täiusliku teemantsõrmuse valimisel. Paljud on teile soovitanud, et kolm või neli kuud teenitud raha (palk) on hea kulutada teemantsõrmusele. Need teemantrõngaste reeglid on vaid kunstiteosed, mille on loonud müüjad, kes soovivad, et sinusugused inimesed ostaksid kõige ilusama sõrmuse. Siiski on soovitatav määrata eelarve selle kihlasõrmuse tüübi jaoks, mida soovite osta. Ei ole mõistlik oma eelarvet ületada. Mõelge oma peigmehe finantsolukorrale ja soovidele (kui see on asjakohane). Eemale vanadest reeglitest, mis on kasutud.
  2. Otsige alati tunnistust – Teaksite, et kihlasõrmussõrmus on teie elu üks kallimaid oste, seega peaksite selle ostmiseks palju aega võtma. Kui olete lõpuks otsustanud oma unistuste teemantrõnga, veenduge, et ostate sertifitseeritud kivi akrediteeritud laborist, sealhulgas Ameerika Gemoloogia Instituudist või American Gem Society’st. Pidage meeles, et teiste laborite sertifitseeritud teemandid on madalama kvaliteediga.
  3. Otsuse vorm – Kihlasõrmuse kujundamisel on oluline valida õige teemandikuju. Teie isiklikud eelistused on selles osas väga olulised. Teemantidest kihlasõrmustes saadaolevad kujundid rikuvad teie võimalused. Alates ovaalsetest stiilidest kuni südamekujuliste rõngasteni leiate need oma naise jaoks ilma probleemideta. Kui mõned eelistavad pirnikujulist sõrmust, siis teistel on ümmargune üksikrõngas. Sinusugused, kes otsivad parimat kihlasõrmust, peaksid rõhutama, et vääriskivi on ohutu teemantrõnga seaded. Sellel ei tohiks olla kalduvust lõigata.
  4. Mõista põhitõdesid – Veenduge, et teate ja mõistate teemandi põhitõdesid: lõikamine, värv, selgus ja karaadid. Põhitõdesid arvestades peate ära arvama, millist teemantsõrmust otsite. Teemandi põhitõdede hea mõistmine on kõige targem samm, mida saate teha. Need aitavad teil teha otsuse teemandi kohta, mida te oma kallima jaoks kaalute.
  5. Valige oma seade – Ükskõik, milline on teie poisi tulevane isiksus, võite leida mitu kihlasõrmuse seaded valida. Kui teie daam on professionaal, kes töötab või elab aktiivset eluviisi, kaaluge ruumi tühjendamist. Saate määrata raami. Kui otsite midagi erilist, otsige helekollase kuldsõrmuse poole.

Kuigi võib tunduda, et inimesi on lihtne armastusega tabada, ei tasu unustada, et kihlasõrmus on suur väljaminek. Seda silmas pidades soovite veenduda, et ostja ostab ostja käest kellegi käe läbi, kes näeb hea välja, kuid peaks oma pead pöörama.

Koguge kokku

Nii et peaksite olema põnevil kvaliteetse teemantsõrmuse ostmisest. Me saame aru kõigest, mida olete ettepaneku jaoks valmis, kuid püsiva mälestuse loomiseks peaks teil koos armastatud naisega olema ilus teemantrõngas kuu ja selja taga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga