Stanley karikasõrmuse juhend

By | oktoober 15, 2021

Stanley karika rõngas on Rahvusliku Hokiliiga (NHL) aastapreemia ja selle saab meeskond, kes võidab Stanley karika finaali. Lisaks mängijatele sõrmuse andmisele antakse sõrmus ka maadeavastajatele, mänedžeridele, treeneritele ja muule personalile. Kuigi NHL on populaarne, ei sobi see kõigile. Kui te ei saa osaleda, pole põhjust sõrmust mitte kaasas kanda. Turult leiate palju vintage- ja koopiarõngaid. Saate neid endale või sõbrale osta.

Juhend Stanley Cupi rõnga valimiseks

Oma või sõbra sõrmuse ostmisel tuleb arvestada paljude teguritega. Järgmised tegurid on järgmised:

Autentsed või koopiad: Saate otsida tõelisi sõrmuseid või koopiaid. Erinevus nende kahe vahel on hind ja kättesaadavus. Tegelikud tassirõngad on väärt tuhandeid dollareid ja on valmistatud teemandist või kullast. Kuna neid valmistatakse piiratud koguses, on seda raske leida. Teisest küljest on koopiaid lihtne leida, kuna neid toodetakse piiramatus koguses. Need on ka odavad, kuna on valmistatud odavatest materjalidest.

Meeskond on sõrmuse andnud: Kui ostate seadme sõbrale, peate meeles pidama, et enamikule meeldib tähistada oma lemmikmeeskonna võitu. Selleks peate valima sõrmuse, mille võidab teie lemmikbänd või ostetava inimese lemmikrühm. Kui tass on olemas juba üle sajandi, on mõistlik minna otsima sõrmuseid, mida on tähistatud viimase kümnendi jooksul. Selle eesmärk on hõlbustada sõrmuse leidmist.

Karikavõistluste aasta: Nagu ma ütlesin, peaksite sõrmust valides otsima, mida on viimase 10 aasta jooksul tehtud. Lisaks võitjameeskonna põhjal üksuse valimisele peaksite arvestama ka sõrmuse valmistamise aastaga. Kui ostate seadme sünnipäevakingiks, ostke ühik, mis on valmistatud samal aastal, kui inimene sündis.

Mõõda: Ümmargused Stanley karikasõrmused on erineva suurusega; seega peaksite võtma aega, et valida üks, mis ei vaja riietumisel kohanemist ega hoolt. Ostes peaksite meeles pidama, et tegelikud rõngad on ainult ühes suuruses; nii et teil pole palju võimalusi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga