Teemantrõnga seadmine – plussid ja miinused

By | oktoober 14, 2021

Teemantsõrmuse mõõk on ilmselt teemantrõnga valijate seas kõige populaarsem. Sageli kasutatakse nelja- või kuuepunktilisi seadeid, isegi kui need ulatuvad kaheksasse punkti, kus neli kahepunktilist komplekti, mis on koondatud, pakuvad teemandile täiendavat turvalisust.

Neid tuleks siiski kaaluda sõltuvalt teatud riietusest ja elustiilist. Selles artiklis uuritakse kõigepealt, milline on ülemine seade, ning seejärel kaalutakse kahte eelist ja kahte puudust, mida tuleb arvesse võtta.

Esiteks saame lihtsa kirjelduse ja selgituse teemantrõnga otsaotsast.

MIS ON PRONGI SEADISTAMINE?

Rõnga alusest tõmmatakse õhukesed metalltraadid ja teemant hoitakse paigal. Nad toetuvad teemandi ülemisele servale ja hoiavad kalliskivi paigal.

EELIS 1: VÄLIMUS

See säte annab kalliskivile kõrge profiili, kuna see tõstab selle ülejäänud rõngast kõrgemale, nii et see näitab valguses maksimaalset pindala. See on võib-olla kõige tuntum põhjus. Teine seade ei suuna ka nii palju valgust kivi keskpunkti, nii et see köidab selle atraktiivsust.

EELIS 2: KULUD

Ülemised seaded on odavamad kui muud seaded. See võimaldab ostjal kivile rohkem kulutada. Samuti võib pärli rõngast kõrgemale ronimine olla pisut suurem kui see tegelikult on.

1. MIITUS: MUGAVUS

Mida kõrgem on rõnga profiil, seda lihtsam on teisi materjale kinni püüda. Väikeste lastega emale võib see häirida, sõrmused võivad kangast kergesti kinni haarata või riided kergesti kinni püüda.

2. PUUDUS: KAHJU

See säte võib rõngast kahjustada, kui kandja tegeleb välitegevuste või suure energiaga energiaga.

Seda teist mõtisklust tuleb vaadelda perspektiivis. Enamik ülemise varustuse riideid hoiab rõngast aastaid ilma probleemideta. Oluline on rõngast regulaarselt kontrollida, et veenduda, et näpunäited pole kahjustatud ja et need jätkaksid oma töö tegemist.

Kui kandja on seotud tegevustega, mis võivad aeg -ajalt sõrmust kahjustada, kõrvaldatakse see ajavahemik.

Ettevaatust, soovitav on valida neli või kuus punkti. Saadaval on ka kolm näpunäidet, kuid paljud usuvad, et neil pole kivi jaoks vajalikku turvataset.

Teemantsõrmuse ostmine on sageli peamine sündmus ning see on paljude uuringute ja nõuannete tulemus. Kuigi teemantrõnga otsiku seadistus tundub olevat kõige populaarsem ja sobivam, on oluline mõõta plusse ja miinuseid ning veenduda, et sooritate endale õige ostu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga