Teil peab olema teemantlõikega kihlasõrmus!

By | oktoober 14, 2021

Siin on põhjus, miks …

Kui lõigatud teemandiga kihlasõrmus peaks olema kooliealine laps, oleks see praegu klassi kõige populaarsem! Ovaalne kuulsus on viimase aastaga hüppeliselt kasvanud. Viimasel ajal kõigi disainerite reklaamidega tundub, et te ei saa Ovaalist unistada. Naistele üle maailma, lootes, et küsimus kerkib peagi esile, ei anta oma meestele ja naistele nii peeneid nõuandeid. Miks kasvav trend? Õpime mõne lõigatud teemandi kohta …

OVALLÕIKELISE TEEMANDI AJALUGU

Kuidas pääseda juveliiride kuulsuste saali? Üks viis, mis Lazare Kaplani jaoks töötas, oli lõigatud teemandi leiutamine. Teemantide lõikamise oskus kandus tema perekonnas edasi põlvest põlve. Tegelikult esitas tema onu Abraham Tolkowsky Ideal Cut teemandi, mis on kõigi lõikude tipp. Kaplan mõtles välja, kuidas võtta töötlemata teemant, mida muidu peeti väärtusetuks ja suutis lõikamistehnika abil vead kõrvaldada, muutes paljud üksikud tükid veatuks. Seda praktiseerides tutvustas ta kaasaegset versiooni sellest, mida me teame kui ainulaadset ovaalset lõiget.

OVALLÕIKELISE TEEMANDI EELISED

Mida me tahame, et enamik meist ostaks? Pauk rohkem, et meie raha kätte saada … või teemantide puhul … rohkem välku, et meie raha kätte saada, eks?! Noh, ovaal pakub seda. Keskmise 1 -karaadise ovaalse teemandi keskmine pindala on 10% suurem kui 1 -karaadine ümmargune teemant. Tööstuses on see tuntud kui „laialt levinud”. Vaikimisi tunduvad ovaalid suuremad kui sama kaaluga kassid.

Teine suurepärane asi lõigatud teemantide puhul on hind. Võite saada tohutu eelise, mis näeb välja suurem kui ümmargune teemant, makses samas vähem kui võrreldav karaatkaal. Kellele see ei meeldiks?

Lühemate sõrmedega naisele annab ovaalne teemant -kihlasõrmus elegantse visuaalse illusiooni, nii et sõrmi saab sirutada. Väga tore eelis, kui sõrmuse lähimad kaadrid annavad teada teie kihlusest!

Stiili eelised

Kui te ei ole oma teetassiga üksi või mõtlete varem mainitud kontseptsioonile „rohkem raha, et raha saada”, kaaluge seda: halo! See pole enam ainult inglite jaoks! Ovaalid näevad haloga suurepärased välja. Mõelge uuesti printsess Di ovaalsele safiirile koos selle uimastava haloga, mis ülendab tema hiilgust. Halod võivad välja näha nagu teie keskne teemant, keskmiselt umbes pool karaati. Jah palun!

Selle ilusa loomingu sõrmele panemiseks peaksite kindlasti looma oma ovaalse lõikega kihlasõrmuse!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga