Valige erinevat tüüpi käekell ja naiste käekell

By | oktoober 14, 2021

Kuidas valida õige kell sõltuvalt randme suurusest

Kui ostate käekella füüsilisest poest, tundub lihtne valida randme suurusele vastav kell. Kui kannate seda ja tunnete end mugavalt, ostate selle kohe. See pole aga nii lihtne, kui ostate käekella veebist. Mõlemal juhul on oluline teada, kuidas valida randme suurusele sobiv kell.

Kella kandes peaksite end mugavalt tundma. See ei tohiks olla nahale liiga pingul ega lahti. Peate mõõtma randme suurust mõõdulindi või pabeririba abil. Randme suuruse saamiseks tagastage käsi randme luu alla. Pange tähele mõõtmist.

 1. Väga õhukesed randmed Randmeid vahemikus -14 kuni 16 cm ei tohiks kanda millegi suure ja suurega, sest see näeb halb välja.
 2. Õhukesed randmed – Kui teie randme pikkus on 16–17 cm, peaksite kandma peeneid ja keerukaid kellasid.
 3. Keskmised randmed – Inimesed, kelle randmed on vahemikus 17–18 cm, on õnnelikud, sest neil on lai valik neile sobivaid kellasid. Selle läbimõõduga kellasid saab valida: 38mm, 40mm ja 42mm.
 4. Paksud randmed -Paksed käepaelad (18 cm ja rohkem) nõuavad suuri kellasid, kuid nende suurus on 44–46 cm või võib-olla veidi suurem. Spordikellad näevad selles randmesuuruses suurepärased välja.

Parimad kellad naistele 2019 ja erinevat tüüpi

 • Juhukellad – Need on igapäevaseks kasutamiseks ja kõige odavamad.
 • Kandke kellasid – Seda tüüpi kellad on õhukesed ja stiilsed, sobivad äri- ja vabaajarõivasteks.
 • Analoogkellad – Kõige traditsioonilisem tüüp tunni- ja minutinäidikuga ning vahel ka teine.
 • Digitaalsed kellad – Aega on lihtsam lugeda LCD -ekraanilt, mis näitab kellaaega ja muud teavet.
 • Hübriidkellad – Kombinatsioon digitaalsetest ja analoogkelladest, mis võivad olla treeningujälgijad või nutitelefoniga ühendatavad.
 • Puuteekraaniga kellad – Need on nutikellad, millel on puutetundlik ekraan, mis juhib kella funktsioone.
 • Moekellad – Neid toodavad pigem moekellabrändid, mis on tuntud oma populaarsuse kui kellatootmise poolest. Nende naiste jaoks parimaid moekellasid tootvate kaubamärkide hulka kuuluvad Anne Klein, Gucci, Guess, Michael Kors, Emporio Arman jt.
 • Luksuslikud kellad – Neid toodavad kellade valmistamisega kuulsad ettevõtted. Enamik neist kelladest on Šveitsi ja neid müüakse ainult piiratud koguses. Teised luksuskellad kasutavad väärtuse suurendamiseks väärismetalle, ehteid, kulda ja teemante.
 • Kvartsist kellad – Kvartskristallvõnkumisest valmistatud kvarts on tavaline tüüp, mis pakub täpsust ning on odavam ja vastupidavam.

Peate õppima, kuidas osta oma randme suurusele sobivat tüüpi käekella. Lisaks on hädavajalik teada erinevat tüüpi kellasid, nii et milliseid endale või meie lähedastele osta. Enne ostmist vaadake mõningaid toote vaatamise saite, et saada lisateavet ja ülevaateid selle kohta, kuidas ideaalset naiste käekella osta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga